Yolculuğumuz

Yolculuğumuz

İlk günkü hayallerimizi günümüzün gereklilikleri ve imkanları ile entegre ederek büyütüyoruz.

1965

Çiftçilik ile Atılan İlk Tohum

Babamız Ali Tiryakioğlu’nun, Gaziantep’te çiftçiliğe başlamasıyla Tiryaki’nin hikayesi de başlamış oldu.

1980 – 1990

Endüstriyel Üretim ile İlk Büyük Adımlar

Mercimek işleme tesisi ile endüstriyel üretime başlandı. Yurt içinde ticarete başlayarak iç hacim büyütüldü.

1990 – 2000

Akıllı Yatırımlarla Büyüme ve Olgunlaşma

Ailemizin diğer üyeleri de yönetime katıldı. Finansal gücümüz ve kuvvetli teknik altyapımız ile hayallerimiz de büyüdü. Bulgur ve mercimek fabrikalarının faaliyete geçmesiyle birlikte tarımsal gıda üretimine başlandı.

2000 – 2010

Sınırları Aşan Markalaşma Dönemi

Büyüyen yapımız, değer zincirinin her alanında etkin olmamızı sağladı. Üretim, depolama ve nakliye kapasitemiz arttıkça yeni iş kolları oluştu ve Tiryaki dünya çapında satış yapan bir yapıya ulaştı.

2010 – 2020

Topraktan Sofraya Her Adımda Güvenle Kurumsallaşma

Bu dönem, global çapta önemli başarıları da beraberinde getirdi. Stratejik yatırım kararlarıyla farklı coğrafyalarda, farklı sektörlere giriş yapıldı. Bugün Tiryaki, faaliyet gösterdiği sektör ve ülkelerde lider tarım ürünleri tedarik zinciri şirketi oldu.

2020 –

Teknoloji, Ar-Ge ve İnovasyon Odaklı Liderlik

Yeni teknolojik gelişmeler, sürdürülebilirlik planlarımız, Ar-Ge çalışmalarımız ve özellikle sağlıklı gıda ve yenilenebilir enerjiye verdiğimiz önemle birlikte yatırımlarımız her geçen gün daha da artıyor. Özenle seçilen yeni distribüsyon ortaklıklarımızla birlikte ürünlerimiz ve dahil olduğumuz pazarlar geliştirilip, kapasitelerimiz artırılıyor.

Israrla, Umutla, Güvenle; Hep daha iyiye, hep birlikte.

Babamız Ali Tiryakioğlu’nun ilk tohum ile başlattığı hayal, daha iyi ve verimli bir gelecek için gurur dolu kurumsal bir başarı öyküsü olarak devam ediyor.

TR EN