Hakkımızda

Hikayemiz

1965 yılından bugüne, her gün kurduğumuz yenilikçi hayallerin peşinden gidiyoruz.

1965’TE BAŞLAYAN BİR HİKAYE

1965’te babamız Ali Tiryakioğlu’nun çiftçiliğe verdiği büyük emekler ile başlayan hayalimiz, mercimek işleme tesisinin kurulmasıyla daha da büyüdü.

 

HER GÜN BÜYÜYEN, GELİŞEN BİR AİLE

Endüstriyel üretim ve satış alanında kazandığımız deneyimle hayallerimizi daha da büyüttük. Hem yurt içinde hem de uluslararası ticarette adımızdan söz ettirecek büyük işlere imza attık. 1965’te küçük bir aile şirketi olarak başlayıp, bugün dünyanın dört bir köşesinde faaliyet gösteren ve işinde son derece uzmanlaşmış büyük bir aile olduk. Bu birliktelik sayesinde, faaliyet gösterdiğimiz sektör ve ülkelerde lider tarım ürünleri tedarik zinciri şirketi olmayı başardık.

 

TARLADAN SOFRAYA GÜVENLE ULAŞTIRIYORUZ

Operasyonel kabiliyetimiz, tedarik zincirimiz ve özümüzdeki tarım deneyimi sayesinde ürünlerimizi tarladan sofralara güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu süreçte tarımdan depolamaya, sahip olduğumuz imkanlar ile tedarik zincirinin tüm halkalarını yönetiyoruz.

 

11 ÜLKE, 25 ÜRETİM TESİSİNDE BİZ VARIZ 

Tiryaki olarak 50 yılı aşkın deneyimimiz ile tam 11 ülkede, 25 üretim tesisimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Pirinç ve bakliyat, tahıl, yem ve yağlı tohumlar, kuruyemiş ve organik gıda alanlarındaki faaliyetlerimizi 4 kıtadaki iştiraklerimiz ile birlikte yürütüyoruz.

Yatırım şirketi Katar Yatırım Otoritesi’nin (QIA) tarım ve gıda yatırımlarından sorumlu şirketi Hassad Food Company ile olan ortaklığımız sayesinde her geçen gün daha büyük işlere imza atıyoruz.

35’ten fazla ülkeden kaynaklama ve 50’den fazla ülkeye satış yaparak, bölgede sektörün en büyük tarım ürünleri tedarik zinciri yöneticisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE İNANIYOR, HEP DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Üretimden tedarike tüm aşamaların doğaya saygılı ve sürdürülebilir olmasına dikkat ediyor, artan Ar-Ge çalışmalarımızla bunu destekliyoruz. Sağlıklı gıda tedarikinin ve yenilenebilir enerjinin daha iyi bir gelecek için önemini biliyor, yatırımlarımızı tarladan başlayarak bu doğrultuda geliştiriyoruz.

TR EN