Hasata, bakliyatı hak ettiği noktaya taşımak, insanların bakliyat ürünleriyle olan ilişkisine değer katmak için tüketiciler ile buluşuyor. Toprak, hava ve zirai şartların en uygun olduğu bölgelerde, doğru tarım yöntemleriyle üretilen Hasata ürünleri özlemini çektiğimiz sahici lezzetleri sofralarımıza taşıyor.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ TOHUMLAR, ASLINI KORUMUŞ LEZZETLER

Hasata olarak ürünlerimizin kalitesinin ilk işareti kullandığımız tohumların kalitesidir. Ürünlerimizin tohumları uzman kadromuzun araştırmalarıyla ve birçok tohum alternatifi arasından tüketici testleriyle özenle seçilmiş tohumlardır.

Hasata, özenle seçilmiş tohumların Türkiye’de en ideal bölgede ekilmesini sağlıyor ve pakette aynı hasatın mahsülünü %100 homojen olarak tüketicisine sunuyor.

Köklü geleneklerimizin ağız tadını oluşturan bakliyat ve tahıl ürünleriyle, dedelerimizin, ninelerimizin sofralarına baş tacı ettiği Aslını Korumuş Lezzetleri, şimdi siz de kendi sofranızda sevdiklerinizle paylaşın.

Tiryaki-Hasata-Web Banner-Ürünler-1000x610-Bugday

İNOVATİF ÇÖZÜMLERLE ÜSTÜN TAZELİK VE KOLAYLIK

Hasata ürünlerini paketleme sürecinde, tamamen doğal bir yöntem olan kontrollü atmosfer işleminden geçirerek hem kelebeklenmeyi önlüyor hem de Hasata ürünlerinin tüketim anına kadar lezzetini ve doğallığını koruyarak sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Hasata ürünleri kilitli ambalajı sayesinde, dilediğiniz zaman açıp, tekrar kapatılarak kendi ambalajında tavsiye edilen tüketim tarihine kadar saklanabiliyor.

Reklam Filmlerimiz

Biz Hasata, geçmişten bugüne özenle seçilmiş tohumlarla üretilen kıymetli lezzetleri sofranıza getiririz.