Operasyonel Mükemmeliyet

Operasyonel Mükemmelliyet

Operasyonel mükemmellik, kalite yolculuğumuzdur.

Tarımsal ürün tedarik zincirinin tüm aşamalarını, yetkin ve profesyonel insan kaynağı ve entegre teknolojik sistemler ile yönetiyoruz. Çok aşamalı tedarik zinciri yönetiminin başarısı ve paydaşlarımızın memnuniyeti sayesinde verimlilik ve karlılık hedeflerimize kararlılıkla yürüyoruz.
Tiryaki olarak iş ortaklarımızın güçlü iş birliğinin yanında, çalışma arkadaşlarımızın yüksek düzeydeki bağlılığına, tutkusuna ve aidiyet kültürüne büyük önem veriyoruz. Bizim için operasyonel mükemmellik; ulaşılacak tek bir hedef değil, aksine sürekli devam eden, paydaşların ve müşterilerin ihtiyaçlarını istikrarlı bir biçimde ve yüksek kalitede karşılamaya odaklanmış uzun süren bir yolculuktur.

Sürdürülebilir Verimlilik

Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik çerçevesinde yürütüyor, doğaya ve çevreye uyumlu, katma değer üreten bir tedarik zinciri yönetimini benimsiyoruz. Bu tedarik zinciri operasyonunu yöneten takımlar, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak; yöneticilerinin müdahalesine gerek duymadan ve teknolojik sistemlere entegre bir şekilde performans gösteriyor.

Süreç Yönetiminde Dijital Ekosistem

Ulusal ve uluslararası ofislerimizin tamamında tüm süreçleri kapsayan dijital bir ekosistem kullanıyoruz. Dünya standartlarında geliştirilmiş modül ve uygulamaların yanı sıra; sektöre, ürüne, pazara uygun özgün uygulamalarımız ile tüm süreçleri, yönetim ve yönlendirme aşamalarına entegre ediyoruz. Bu alt yapıyı kurumsal kaynak planlama, iş zekası, bütçe, konsolidasyon modülleri, mobil uygulamalar, IoT vb. gibi karar destek sistemleri, yapay zeka ürünleri ile entegre ederek kusursuz bir işleyiş sağlıyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada dijital ekosistemimiz ile entegre edilen tüm iş süreçlerinin diyagramlarını oluşturarak, süreçlerin şeffaf bir şekilde izlenmesini ve ilgili kişiler ile paylaşılabilir duruma gelmesini sağlıyoruz.

Detaylı Analizler ve Raporlama

Sürekli gelişime açık bir alt yapı ve güçlü ekibimiz sayesinde günümüzün değişen ihtiyaçlarını hızlıca benimseme ve sistemimize dahil edebilme kabiliyetine sahibiz. Çalışanlarımızın geri bildirimleri ile değişiklik ve iyileştirme taleplerini değerlendirerek operasyonel faydayı artırıyoruz. Tüm süreçlerin sistem üzerinden yönetilebilmesi, detaylı analizler yaparak maliyetleri kontrol altına almamızı ve gerekli kontrolleri yaparak süreçleri yönlendirmemizi sağlıyor.

TR EN