Lojistik

Deniz ve karayolu lojistik ağımızı etkin bir şekilde kullanarak depolara, fabrikalara ve tüm müşterilerimize ürünlerimizi güvenle ulaştırıyoruz.

YATIRIMLARIMIZLA BÜYÜYORUZ

Dünya çapında 21 limanda aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Kalitesi yüksek, maliyeti uygun çözümlerle hizmetlerimize devam etmek için 2018 yılında devraldığımız Giresun Limanı’nı altyapı ve üstyapı yatırımlarımızla modernleştirdik. Bu modernleşme ve dönüşüm ile Karadeniz Havzası’nda 1,5 milyon ton iş hacmine ulaşıyoruz.

DENİZCİLİK HİZMETİMİZLE FARK YARATIYORUZ

2019 yılında kurduğumuz Tiryaki Denizcilik şirketimizle sadece grubumuz bünyesindeki firmalara değil, tüm firmalara denizcilik hizmeti veriyoruz.

Tiryaki Denizcilik Hizmetleri olarak her sektörden ihtiyacı karşılamak için yola çıkıyor, taşıma taleplerine hızlı, emniyetli ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz. Time charter, periyotlar ve seferlik gemi kiralama yöntemlerimizle de çözümlerimizi özel hale getiriyoruz.

DENİZDEN KARAYA TÜM LOJİSTİĞİ YÖNETİYORUZ

Müşterilerimizin talep ve isteklerini ön planda tutarak çalışma prensibimizi belirliyor, kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda ihtiyaca yönelik çözümlerimizle hizmet ağımızı genişletiyoruz. Taşınacak ürünlerin Türk limanlarından müşteri depo alanlarına sevkiyatını organize ediyor, komple ve parsiyel tedarik zinciri oluşturarak çözüm ortağı oluyoruz. Limanlara gemi ve konteyner ile gelen dökme ve ambalajlı satış ürünlerinin taşınma işlemlerini gerçekleştiriyor, tedarik zincirimize katma değer kazandırıyoruz.

BÖLGENİN EN BÜYÜK DEPOLAMA KAPASİTESİNE SAHİBİZ

Depolama operasyonlarımızı da, gıda tedarik operasyonlarımız gibi hassasiyetle yürütüyoruz. 600 bin ton depolama kapasitemiz ile bölgenin en büyük depolama kapasitesine sahip şirketi konumundayız.

Diğer Ürün ve Hizmetlerimiz

Pirinç ve Bakliyat

Bölgedeki pirinç ve bakliyat ihtiyacının büyük bir kısmını biz karşılıyoruz.

Tahıl, Yem ve Yağlı Tohumlar

Topraktan sofraya her aşamayı titizlikle yönetiyoruz.

Kuruyemiş

Avrupa’nın en büyük tedarikçileri arasında biz varız.

Organik

Toprağa gereken değeri veriyoruz.

Tarım

Önceliğimiz, verimlilik ve sürdürülebilirlik.

Lojistik

Yatırımlarımızla büyüyoruz.