Rakamlarla Tiryaki

Rakamlarla Tiryaki

Faaliyet gösterdiğimiz sektör ve ülkelerde, tarım ürünleri tedarik zinciri yönetiminde tanınmış, sektöre değer katan, lider bir şirket olarak uzmanlığımızla, çalışanlarımızla, yatırımlarımızla ve satış hacmimizle büyümeye devam ediyoruz.

2

Milyar USD Üzeri

CİRO

Her bir halkasını başarıyla bir araya getirdiğimiz gıda tedarik zincirini; güven, istikrar ve sorumluluk ile sürdürüyor, herkes için güvenli gıda hedefiyle hareket ediyoruz. Sürdürülebilir büyüme anlayışımızla, Türkiye’de ve dünyada büyümemize hız kesmeden devam ediyoruz.

TARIM ÜRÜNÜ

Tedarik zinciri yönetimini küresel boyutlarda gerçekleştirirken, uluslararası çapta ulaştığımız 5 milyon ton hacimle gıda tedarik zincirinin her bir aşamasını ERP otomasyon sistemimizle kendimiz yönetiyoruz.

5

Milyon Ton Üzeri

39

Ülkeden

TEDARİK

39 ülkeden yaptığımız tedarikle bölgedeki en büyük tarım ürünleri tedarik zinciri şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

SATIŞ

Herkesin, mevsiminde üretilen kaliteli ürünlere ulaşabilmesi için çalışıyor, yaptığımız kaynaklamalar ile 56 ülkeye satış yaparak gücümüzü uluslararası alanlarda gösteriyoruz.

56

Ülkeye

21

Limanda

FAALİYET

Dünyanın 21 limanında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Kalitesi yüksek, maliyeti uygun çözümlerle hizmetlerimize devam ederken, altyapı ve üstyapı yatırımlarımızla modernleşmeye devam ediyoruz.  

ÇALIŞAN

Katılımcı yönetim anlayışımız ve 50 yılı aşan iş tecrübemizle yolumuza devam ederken bu yolculuğu çalışanlarımıza verdiğimiz değerle güçlü kılıyoruz. İş hacmimizle birlikte çalışan sayımızı da her geçen gün artırıyor ve birlikte büyümeye devam ediyoruz.

1500

Çalışan

Üzeri

2

Milyar USD Üzeri

YILLIK SATIŞ

Her bir halkasını başarıyla bir araya getirdiğimiz gıda tedarik zincirini; güven, istikrar ve sorumluluk ile sürdürüyor, herkes için güvenli gıda hedefiyle hareket ediyoruz. Uluslararası ticaret faaliyetlerimizi artırarak her geçen gün hedeflerimizle birlikte büyüyoruz.

5

Milyon Ton Üzeri

YILLIK SATIŞ

Tedarik zinciri yönetimini küresel boyutlarda gerçekleştirirken yerelden gücümüzü alarak kaynaklama sağlıyor, ihracatta ulaştığımız 5 milyon ton hacimle gıda tedarik zincirinin her bir aşamasını ERP otomasyon sistemimizle kendimiz yönetiyoruz.

39

Ülke

TEDARİK

39 Ülkeden yaptığımız tedarik topraktan aldığımız gücü işimize yansıtıyor, Türkiye ile Orta Doğu’da sektörün en büyük tarım tedarik zinciri yöneticisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

56

Ülke

İHRACAT

Herkesin, mevsiminde kaliteli ürüne ulaşabilmesini mümkün kılmak için dört mevsim çalışıyor, yaptığımız kaynaklamalar sayesinde 56 ülkeye satış yaparak gücümüzü uluslararası arenalarda gösteriyoruz.

21

Liman

İŞLETMECİLİĞİ

Dünyanın 21 limanında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Kalitesi yüksek, maliyeti uygun çözümlerle hizmetlerimize devam ederken, altyapı ve üstyapı yatırımlarımızla modernleşmeye devam ediyoruz.  

1500

Çalışan Üzeri

ÇALIŞAN

Katılımcı yönetim anlayışımız ve 50 yılı aşan iş tecrübemizle yolumuza devam ederken bu yolculuğu çalışanlarımıza verdiğimiz değerle güçlü kılıyoruz. İş hacmimizle birlikte çalışan sayımızı da her geçen gün artırıyor ve birlikte büyüme devam ediyoruz.

TR EN