Tiryakioğlu Ailesinden Karkamış’a Okul

Başladığı günden bugüne kadar çok sayıda hayırsever ile eğitime destek protokollerinin imzalandığı kampanyaya bir destek de Tiryakioğlu Holding’den geldi.

Tiryakioğlu Ailesinden Karkamış’a Okul

GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan ve hayırsever destekleri ile her geçen gün büyük bir aileye dönüşen “100. Yılda 100 Hayırsever” kampanyasına destekler artarak devam ediyor.

Başladığı günden bugüne kadar çok sayıda hayırsever ile eğitime destek protokollerinin imzalandığı kampanyaya bir destek de Tiryakioğlu Holding’den geldi.

Tiryakioğlu ailesi tarafından geçen yıl vefat eden anneleri Nigar Tiryakioğlu adına Karkamış İlçesine kazandırılacak 12 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi için Gaziantep Valiliği’nde protokol imza töreni düzenlendi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, törende yaptığı konuşmada, Tiryakioğlu ailesinin Gaziantep’e dair her hayır hasenat işinde desteklerini esirgemediklerini belirterek “100. Yılda 100 Hayırsever” kampanyasına sundukları katkılar için ayrıca teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ise Karkamış İlçesine 12 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesini kazandıracak hayırsever aileye öğrenciler adına teşekkür ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tiryakioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İş İnsanı Ahmet Tiryakioğlu da daha önce babalarının adına bir okul yaptırdıklarını, geçen sene annelerini kaybettiklerini ve bu okulu anneleri adına yaptıracaklarını söyleyerek desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Konuşmalar sonrasında, Karkamış İlçemizde yapımı devam eden ve hayırseverin nakdi bağışı karşılığında isim hakkının verileceğini içeren eğitim protokolünün imzaları atıldı. Söz konusu okulun isminin ise Nigar Tiryakioğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi olacağı bildirildi.

Son Haberler

GAİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde 3 ödül aldık.

Tiryaki Agro, Dia bakliyat ve Arasa Gıda olarak 2020 yılında en çok ihracat gerçekleştiren ilk 100 ihracatçının ödüllendirildiği “GAİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” nde 3 ödül aldık.

Anadolu’nun en büyük 500 şirketi listesinde bu yıl 2. sıradayız

Ekonomist’in düzenlediği “Anadolu’nun en büyük 500 şirketi” listesinde bu yıl 2. sıradayız.

Capital 500’de 59. sıradayız

Capital 500 açıklandı. Geçen yıl 61. olduğumuz listede bu yıl 59. olarak yer almaktayız

Fortune 500 listesinde bu yıl 44. sıradayız.

Tiryaki olarak geçen yıl 49.sırada yer aldığımız Fortune 500 listesinde bu yıl 44. sırada yer almaktayız.

Diğer Haberler