Sosyal Faaliyetlerimiz

Çalışanlarımız arasında sosyal ilişkileri kuvvetlendirmek amacıyla yine kendilerinin önerileri doğrultusunda sosyal aktiviteler gerçekleştirmekteyiz.

Her ay gerçekleştirdiğimiz kahvaltı günlerimiz ile bowling, paintball, carting..vb. faaliyetleri içeren oyun günlerimizin yanı sıra yıl içinde katılım gösterdiğimiz şirketler ligi futbol ve bowling turnuvaları, tiyatro, açık hava sineması ve konser gibi etkinliklerimiz bunlardan bazılarıdır.

Bununla birlikte özel günlerde çalışanlarımıza sunduğumuz ufak sürprizler ile çalışanlarımızın aileleriyle bir araya geldiğimiz çeşitli etkinlikler, resim yarışmaları, yılbaşı partileri, happy hour..vb yaptığımız etkinliklerle de çalışan motivasyonuna katkıda bulunulmaktadır. Yanı sıra yıl içinde gerçekleştirdiğimiz “Kıdem Ödülü” toplantılarımızda çalışanlarımız bir araya gelmekte; ve “Ayın Personeli” uygulamamız ile mavi yaka çalışanlarımız performansları doğrultusunda ödüllendirilmektedir.

Çalışanlarımız; şubelerimizde yer alan ve her ay güncel kitapların eklendiği kütüphanelerimizden faydalanabilmekte ve buradan kitap ödünç alabilmektedirler. Ayrıca kütüphane ve puzzle uygulamamızla, hem çalışanlarımızın günlük iş stresine kısa soluklu aralar yaratılmakta hem de bekleme odasında bulunan aday ve misafirlerimizin bu süreyi değerlendirmesine olanak sağlanmaktadır. Biten puzzlelar her ay bir çalışanımıza çerçeveletilerek hediye edilmektedir.