CEO Mesajı

Sektöründe lider olan şirketimiz, iş yaparken sahip olduğu "değerler"i esas alır, büyümenin ve bereketin bu değerlerden geldiğine inanır. Tiryaki öncelikle, aile bireyleri ve tüm paydaşları ile kurduğu ilişki ağında bu "değerler"i baz alır ve hayatın her alanında bireysel ve kurumsal olarak değerlerine bağlı kalmaya çalışır.

Vizyonu, bölgesel liderlik olan Tiryaki, operasyonlarının odağını Türkiye merkezli olarak yapar. Bu toprakların değerini bilir ve kazandığını yine bu topraklara yatırır. Tiryaki, bu odaklanma ile bugün Türkiye'nin en büyük tarım şirketi konumundadır.

  • Operasyonel mükemmeliyet anlayışımızı,
  • Etkin risk yönetimimizi,
  • Paydaşlarla değerli ilişki kurma başarımızı,
  • Güçlü finansal sistemimizi korumayı,
  • Uzman ve dinamik insan kaynağımızı,

başarı alanlarımız olarak görüyoruz.

Küresel anlamda hem ekonomide hem de tarımsal emtialarda yaşanan dalgalanmalara rağmen, şirketimiz başarı alanlarını etkin yürüterek sürdürülebilir başarı yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sağladığımız güven bizi Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Ortadoğu'nun en büyük portföy yatırım fonu Investcorp ile ortak etmiştir.

Bu başarıya ortak olan başta çalışma arkadaşlarıma ve bizden desteğini esirgemeyen tüm paydaşlarımıza şükranlarımı sunar, henüz başında olduğumuz uzun yolculuğumuzda bereketli kazanç ve birliktelik dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla,
Süleyman Tiryakioğlu
CEO